Zajecar Counter-Strike 1.6 Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na Zajecar cs 1.6 forum
 
HomeHome  ТражиТражи  Latest imagesLatest images  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

 

 ZA ONE KOJI KONTROLISU ADMINE !

Go down 
2 posters
АуторПорука
SUPER BAKA




Број порука : 2
Join date : 23.08.2011

ZA ONE KOJI KONTROLISU ADMINE ! Empty
ПорукаНаслов: ZA ONE KOJI KONTROLISU ADMINE !   ZA ONE KOJI KONTROLISU ADMINE ! EmptyFri Oct 07, 2011 3:10 am

prijavio bih admine Djura 012Bre i GROBARKU zato sto su dopustali igracu kingston da koristi CIT, a pritom se oglusili na moje primedbe. Igrac Kingston me je 4 puta ubio preko zida u glavu, znaci mapa gde je nemoguce da me ubije tako precizno, 4 puta me je ubijao u glavu preko zida zaredom ! Tek posle pola saata igre kada je igrac iskljucio cit kao odgovaraju mi igrac nema CIT ! Zamolio bih da ukinete admine ovim igracima !
Назад на врх Go down
sergejserz




Број порука : 5
Join date : 11.10.2011

ZA ONE KOJI KONTROLISU ADMINE ! Empty
ПорукаНаслов: POZDRAV    ZA ONE KOJI KONTROLISU ADMINE ! EmptyTue Oct 11, 2011 9:35 pm

admin djukic me banovao kao navodno imam wh a nisam ga imao sta da radim sada kome da se zalim i sta trebam uraditi
HVALA UNAPRIJED
Назад на врх Go down
sergejserz




Број порука : 5
Join date : 11.10.2011

ZA ONE KOJI KONTROLISU ADMINE ! Empty
ПорукаНаслов: Re: ZA ONE KOJI KONTROLISU ADMINE !   ZA ONE KOJI KONTROLISU ADMINE ! EmptyTue Oct 11, 2011 9:44 pm

sergejserz ::
admin djukic me banovao kao navodno imam wh a nisam ga imao sta da radim sada kome da se zalim i sta trebam uraditi
HVALA UNAPRIJED


ZABORAVIO SAM NAPISATI DA MI JE NICK STANIC
Назад на врх Go down
sergejserz




Број порука : 5
Join date : 11.10.2011

ZA ONE KOJI KONTROLISU ADMINE ! Empty
ПорукаНаслов: unban   ZA ONE KOJI KONTROLISU ADMINE ! EmptyWed Oct 12, 2011 7:39 pm

pozdrav admin djukic me banovao zbog wh kojeg naravno nisam imao pa trazim da mi se uradi unban a usput pitam admina djukica kada je vec mislio da imam wh zasto mi nije uradio ss pa da ga postavim nego banuje bezveze
HVALA PUNO UNAPRIJED
Назад на врх Go down
Sponsored content





ZA ONE KOJI KONTROLISU ADMINE ! Empty
ПорукаНаслов: Re: ZA ONE KOJI KONTROLISU ADMINE !   ZA ONE KOJI KONTROLISU ADMINE ! Empty

Назад на врх Go down
 
ZA ONE KOJI KONTROLISU ADMINE !
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Eh admine admine
» ZA ADMINE!!!
» zalbe na admine na DM !!!
» Admine moras jos da ucis :)

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Zajecar Counter-Strike 1.6 Server :: Public Server :: Zalbe-
Скочи на: